Mont Modelleri

2013
Eylül 17th
Kategorisi
Mont Modelleri
YORUMLAR
0 Yorumlar

Kış aylarında bir insanın şık olması giydikleri elbiselerden, kıyafetlerden çok bunların üstüne giydikleri montlardan geçer. Kış aylarının olmazsa olmaz ihtiyaçlarından olan montlar dış görüşünüş açısından bu denli önemli olduğu için giyim firmaları da her yıl mont modellerine yenilerini ekler. Kadın veya erkek farketmeksizin satın alınan montların hem dışarıdan bakıldığında hoş görünmesi hemde insanları soğuktan koruyup ısıtması gerekir.

Günümüzde mont modelleri oldukça çeşitlilik kazandı. Diz kapaklarına kadar gelen uzun mont modellerinden, deri ceket diye hitap ettiğimiz deri montlara kadar birçok mont modeli değişik tasarımlarla üretiliyor. Birkaç yıl önce palto şeklindeki uzun montlar modayken, günümüzde deri montlar oldukça revaçta. Geçtiğimiz yılki mont modasına ise diğer montlarla kıyaslandığında daha spor duran, kilo sorunu olmayan insanların giydiği trençkot modelleri yıla damgasını vurdu. oldukça tutulan trençkotların bu yılda yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Zaten giyim firmaları da özellikle trençkot modellerini ön planda tutuyor.

Mont fiyatları ise günümüzün gelişen teknolojisinin giyim firmalarına olumlu etkileri sonucunda tüketicileri sarsmayacak şekilde belirleniyor. Seçtiğiniz mont modeline, markasına göre mont fiyatları da değişken gösteriyor. Kısacası kaliteli mont demek biraz daha yüksek fiyat demek oluyor. İşte sizler için bir araya getirdiğimiz en güzel mont modelleri şunlar.

En Güzel Mont Modelleri

Etiketler: , , ,

Yorum yaz

Sayaç

Domain